fb
Facebook Instagram
Lokalizacja

ul. Pola Karolińskie 2, 02-401 Warszawa, Lokal: U717

Mandala

Voucher na masaż w Warszawie

voucher mockup azja spa 1600px 1

Voucher na masaż w Warszawie to doskonały pomysł na prezent. Obdarowana osoba z pewnością doceni możliwość zrelaksowania się w profesjonalnym SPA i oderwania od codziennych obowiązków. Nasz lokal mieści się w warszawskiej dzielnicy Włochy. Można do nas wygodnie dojechać zarówno samochodem, jak i autobusem czy koleją.

 

Voucher na masaż relaksacyjny jest bardzo uniwersalnym prezentem, który można podarować na wiele okazji. Mogą to być zarówno urodziny czy imieniny, jak i różnego rodzaju rocznice. Vouchery można wykupić też na inne usługi z naszej oferty.

 

Rodzaje dostępnych voucherów

W naszym SPA mogą Państwo kupić voucher nie tylko na masaż, ale także na wszystkie usługi dostępne w naszej ofercie. Pełen zakres naszych zabiegów wraz z czasem ich trwania i ceną znajduje się w cenniku. Oferujemy między innymi masaż tajski, masaż twarzy Kobido, różne rodzaje rytuałów, na przykład Spring roll czy kosmetykę naturalną. Voucher można również zasilić określoną kwotą, dzięki czemu obdarowana osoba będzie mogła samodzielnie wybrać zabieg.

 

Zamawianie voucherów

Vouchery wystawiamy w formie elektronicznej, zostanie on przesłany na Państwa adres mailowy. Mogą go Państwo samodzielnie wydrukować lub po prostu przesłać osobie, którą chcą Państwo obdarować.

 

Aby zamówić voucher na masaż, wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie, mailowo lub wypełnić poniższy formularz kontaktowy. Od razu po ustaleniu szczegółów, na przykład kwoty vouchera czy danych osoby, którą chcą Państwo obdarować, przystąpimy do jego realizacji. W zależności od wybranej formy bonu czas oczekiwania wynosi od 1 do 3 dni roboczych.

    Formularz kontaktowy