fb
Facebook Instagram
Lokalizacja

ul. Pola Karolińskie 2, 02-401 Warszawa, Lokal: U717

Mandala

Voucher na masaż w Warszawie

voucher mockup azja spa 1600px 1

Voucher na masaż w Warszawie to doskonały pomysł na prezent. Obdarowana osoba z pewnością doceni możliwość zrelaksowania się w profesjonalnym SPA i oderwania od codziennych obowiązków. Nasz lokal mieści się w warszawskiej dzielnicy Włochy. Można do nas wygodnie dojechać zarówno samochodem, jak i autobusem czy koleją.

 

Voucher na masaż relaksacyjny jest bardzo uniwersalnym prezentem, który można podarować na wiele okazji. Mogą to być zarówno urodziny czy imieniny, jak i różnego rodzaju rocznice. Vouchery można wykupić też na inne usługi z naszej oferty.

 

Podaruj drugiej połówce chwile relaksu

Dostępne w naszej ofercie zabiegi dla dwojga to doskonała okazja, by swojemu partnerowi lub partnerce podarować wspólne chwile we dwoje. Wspólne przeżycia oraz chwile relaksu pozostaną w Waszej pamięci na długo, a także będą okazją do wspólnego świętowania ważnych wydarzeń w życiu, takich jak rocznice czy urodziny. Jest to także doskonały pomysł na prezent dla młodej pary lub świeżo upieczonych rodziców.

 

Rodzaje dostępnych voucherów

 

W naszym SPA mogą Państwo kupić voucher nie tylko na masaż, ale także na wszystkie usługi dostępne w naszej ofercie. Pełen zakres naszych zabiegów wraz z czasem ich trwania i ceną znajduje się w cenniku. Oferujemy między innymi masaż tajski, masaż twarzy Kobido, różne rodzaje rytuałów, na przykład Spring roll czy kosmetykę naturalną. Mamy w ofercie także wyjątkowy zestaw dla mężczyzn, którym proponujemy peeling całego ciała na bazie whiskey oraz tytoniu. Oferujemy także masaże specjalistyczne, które są skierowane do aktywnych fizycznie sportowców, kobiet w ciąży, dzieci oraz osób borykających się z cellulitem, które chciałyby się pozbyć obrzęków na ciele i wygładzić skórę. Voucher można również zasilić określoną kwotą, dzięki czemu obdarowana osoba będzie mogła samodzielnie wybrać zabieg.

    Formularz kontaktowy