fb
Facebook Instagram
Lokalizacja

ul. Pola Karolińskie 2, 02-401 Warszawa, Lokal: U717

Mandala

O nas

AZJA SPA ORIENT MASSAGE

 

to profesjonalny salon masażu i day SPA w Warszawie, na przełomie dzielnic Ursus, Włochy i Bemowo. Nasz zespół tworzą certyfikowani masażyści z Bali z wieloletnim doświadczeniem w pracy w salonach masażu, dzięki którym poczują się Państwo u nas w pełni bezpiecznie.

To miejsce, które promuje orientalne tradycje masaży zachowując szacunek dla kultury kraju, z którego pochodzą nasze terapeutki

Posiadamy pokoje jednoosobowe oraz orientalną salę dwuosobową z dwoma łóżkami,  z osobną łazienką z prysznicem oraz sauną infrared, w której spędzicie niezapomniane chwile we dwoje. Sala orientalna oferuje także możliwość zorganizowania wydarzenia na specjalne okazje (urodzin, imienin, rocznicy etc.…) Więcej na temat oferty znajdą Państwo w zakładce zabiegi- masaż dla dwojga- oferta specjalna.

Poza masażem balijskim polecamy masaże orientalne, między innymi masaż tajski, gorącymi kamieniami, kobido,  aromaterapie na bazie naturalnych olejków eterycznych, shiatsu oraz wiele innych.

Zapraszamy również przyszłe Mamy do skorzystania z naszych specjalnych zabiegów dedykowanych wyłącznie dla nich.

Dla gości korzystających z masaży, dostępna jest sauna infrared, która doskonale przygotuje Państwa organizm do masażu oraz wprowadzi w stan relaksu przy spokojnej muzyce płynącej z głośników.

Odwiedzając nasz salon będziecie mogli poczuć się wyjątkowo, a dzięki masażom zaznać pełnego odprężenia, które wyzwoli w Was nową energię do zmierzenia się z wyzwaniami dnia codziennego.

 

1. Uprzejmie prosimy o przybycie na masaż ok. 10 min przed ustaloną godziną w celu spokojnego znalezienia miejsca parkingowego oraz ew. Wyboru masażu.


2. Informujemy, że każda sesja masażu uwzględnia 5 min na przebranie się.


3. W przypadku spóźnienia się na zabiegi, gdy po umówionej wizycie zaplanowana jest następna jesteśmy zmuszeni skrócić czas zabiegu o czas spóźnienia.


SAUNA IR

W Azja SPA zapraszamy także do skorzystania z sauny infrared/IR, czyli sauny na podczerwień, która dobroczynnie wpłynie na Państwa organizm oraz doskonale przygotuje ciało do kolejnych zabiegów.