fb
Facebook Instagram
Lokalizacja

ul. Pola Karolińskie 2, 02-401 Warszawa, Lokal: U717

Mandala

Masaże tradycyjne i specjalistyczne


Zapraszamy do świata egzotycznych i orientalnych masaży. Nasze SPA znajduje się w miejscu łączącym warszawskie dzielnice, takie jak Bemowo i Ursus. Dzięki temu mieszkańcy tychże dzielnic mają bardzo dobry dojazd do naszego lokalu. Posiadamy bogaty wybór masaży, jednak bez wątpienia faworytami są masaże orientalne, które mają swoje korzenie na Bali czy w Tajlandii.


Usługi masażu orientalnego w Warszawie świadczą wykwalifikowane masażystki pochodzące z Bali. Dzięki temu możemy zagwarantować odwiedzającym nas klientom prawdziwie orientalne doznania. Wszystkie sesje masażu odbywają się w gabinetach, które swoim wyglądem przywodzą na myśl odległe, egzotyczne kraje. Podczas zabiegów unosi się orientalny zapach i wybrzmiewa relaksująca muzyka.


Masaż z Bali i Tajlandii


Dwa najpopularniejsze masaże orientalne w naszym gabinecie to masaż balijski i tajski. Masaż balijski wykonywany w salonie SPA w Warszawie to intensywna odmiana masażu. Działa przede wszystkim na mięśnie głębokie, dzięki czemu po zakończonym zabiegu klienci czują się w pełni odprężeni. Masaż balijski to doskonały wybór w przypadku bólów mięśniowych, jak i przepracowania czy problemów ze skórą, na przykład cellulitu. Jest to bowiem nie tylko masaż głęboki, ale przy tym wyjątkowo odprężający i działający na ciało w sposób holistyczny. Używane podczas masażu olejki pomagają zregenerować skórę i odpowiednio ją nawilżyć. Jesteśmy przekonani, że już po jednorazowej sesji masażu balijskiego poczują Państwo ogromną różnicę w ciele.


Drugi równie chętnie wybierany masaż orientalny to masaż tajski. Podobnie, jak masaż balijski, masaż tajski jest odmianą masażu głębokiego. Wykonujący go masażysta dociera do mięśni głębokich, gwarantując tym samym pełen relaks. W masaż tajski wplecione są elementy jogi. Z tego względu czasem nazywa się go jogą dla leniwych. Masażysta sam układa ciało osoby masowanej w odpowiednie pozycje, a następnie odpowiednio je dociska. Podczas masażu nie brakuje też uciskania określonych punktów na ciele. Cały zabieg, poza odprężeniem ciała i ducha, gwarantuje również oczyszczenie korytarzy energetycznych, co wpłynie na poprawę funkcjonowania całego organizmu. Masaż tajski przynosi więc długofalowe korzyści.


Całości podczas masażu tajskiego czy masażu balijskiego dopełniają orientalnie urządzone wnętrza, egzotyczne dekoracje, otulające zapachy i muzyka, która ukoi największe nerwy. Masaż orientalny jest więc swego rodzaju rytuałem, podczas którego nasi goście mogą przenieść się na chwilę do zupełnie innej, egzotycznej krainy, pełnej relaksu i spokoju.


Masaż relaksacyjny w Warszawie


W naszym SPA w Warszawie wykonujemy też masaże relaksacyjne. Należą do nich wspomniane wyżej masaże orientalne, takie jak masaż balijski czy tajski. Wiemy jednak, że nie wszyscy nasi goście preferują tak intensywne odmiany masaży. Z tego względu w naszej ofercie znajdują się także lżejsze odmiany masaży relaksacyjnych.


Wśród masaży relaksacyjnych wyróżnić możemy masaże całego ciała, na przykład masaż aromaterapeutyczny, masaż ciepłym olejem kokosowym, ciepłym masłem shea czy gorącą świecą aromatyczną. Są to zabiegi zdecydowanie delikatniejsze niż te orientalne, ale równie relaksujące. Oprócz tego w ofercie mamy masaże relaksacyjne określonych okolic ciała, między innymi twarzy czy głowy.


shoulder sports massage therapy DK8Z3YX 768x512 1

Masaż dla sportowców

Intensywny i energiczny masaż to idealne rozwiązanie na zmęczone mięśnie po treningu. Jego celem jest przywrócenie obolałym mięśniom sprawności, poprawienie krążenia krwi i limfy, jak również dotlenienie mięśni i skóry. Polecany dla osób uprawiających sport oraz prowadzących aktywny tryb życia.

GRAFIKA 2 MAS 3

Masaż dla kobiet w ciąży lub po ciąży

Stosowana jest technika masażu olejkowego; masowane jest całe ciało, ze szczególnym naciskiem na nogi, miednicę oraz plecy.

Masaż pozwala, dzięki stosowanym olejkom, zregenerować ciało i uelastycznić skórę, która szybciej ulega wchłonięciu i powraca do przedporodowego stanu. Dobroczynne działanie masażu odciąża zmęczone nogi i stopy, a ponadto usuwa nadmiar wody i limfy.

Tajski masaż dla kobiet w ciąży lub po ciąży pomaga:

  • rozluźnić spięte mięśnie nóg, miednicy i pleców,
  • usunąć bóle mięśniowe,
  • uelastycznić skórę,
  • zregenerować skórę,
  • szybciej wchłonąć skórę,
  • zlikwidować uczucie „ciężkich nóg”,
  • usunąć nadmiar wody i limfy z ciała.
dzieci

Masaż tajski dla dzieci

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego salonu wraz ze swoimi pociechami, dla których przygotowaliśmy klasyczny masaż balijski z zastosowaniem czekoladowego olejku do ciała.

Masaż balijski dla dzieci pozwala na odstresowanie i zrelaksowanie młodego organizmu, równie mocno narażonego na obciążające psychikę sytuacje.

Masaż pomaga w utrzymaniu odpowiedniego poziomu koncentracji oraz odciąża psychikę, zwłaszcza w okresach egzaminów, a także pomaga w zachowaniu wysokiej sprawności fizycznej, koniecznej podczas zawodów sportowych.

Klasyczny masaż balijski przeznaczony jest dla dzieci od 5-go roku życia.

 

masaz odchudzajacy ursynow

Masaż odchudzający- antycellulitowy

Masaż ten intensywnie wspomaga walkę ze zbędnymi kilogramami. Intensywnie modeluje i wyszczupla takie partie sylwetki ciała jak talia, bruch pośladki czy biodra.

Szczególnie polecany osobom, które chcą ujędrnić i wyszczuplić swoje ciało. Masaż odchudzający o właściwościach antycellulitowych stosowany regularnie przyczynia się przede wszystkim do ogólnego spadku wagi i poprawy wyglądu skóry na całym ciele.