fb
Facebook Instagram
Lokalizacja

ul. Pola Karolińskie 2, 02-401 Warszawa, Lokal: U717

Mandala

Masaż dla dwojga w Warszawie

Zapraszamy na masaże dla dwojga w Warszawie. Nasz salon masażu mieści się przy ulicy Pola Karolińskie, łącząc ze sobą takie dzielnice, jak Ursus i Włochy. Z tego też względu naszą ofertę kierujemy między innymi do mieszkańców wspomnianych dzielnic. Jesteśmy pewni, że docenią oni nasze SPA nie tylko za bogatą ofertę dla dwojga, ale także łatwy dojazd.

 

Masaż dla dwojga to doskonały sposób na wspólny relaks. Pobyt w SPA pozwoli na oderwanie się od codzienności i ukojenie, zarówno ciała, jak i umysłu. Co więcej, wspólne masaże to również świetna okazja do zacieśniania więzi między bliskimi osobami. W naszym SPA możemy przygotować różne rodzaje masaży dla dwojga, na przykład masaż orientalny.

Nasza oferta masaży dla par

 

Nasza oferta masaży dla par to coś więcej niż same zabiegi dla ciała – to także towarzysząca im otoczka. To dzięki niej pobyt w naszym SPA staje się tak wyjątkowy. Odwiedzający nas goście mogą liczyć na powitanie napojem. W zależności od preferencji może być to kawa czy herbata lub coś mocniejszego, na przykład wino, prosecco czy szampan. Podczas masażu dla par goście otrzymują od nas również poczęstunek składający się z owocowych i czekoladowych przystawek. W pomieszczeniu tlić się będą zapachowe świece, które ukoją zmysły.

 

Masaż dla par poprzedzony jest pobytem w dwuosobowej saunie infrared. Seans trwa 30 minut i jest doskonałym przygotowaniem ciała do dalszych zabiegów. Zabiegi wykonują u nas wykwalifikowane masażystki z wyspy Bali. Jesteśmy przekonani, że tak orientalny wypoczynek zostanie w pamięci naszych gości na długo.

Masaż dla par jako doskonały sposób na wspólne spędzenie czasu

 

Czy zastanawialiście się kiedyś nad tym, jak spędzić romantyczne chwile ze swoją drugą połówką? Masaż dla par może być doskonałym pomysłem na wspólne relaksujące doświadczenie, które nie tylko wzmocni Waszą relację, lecz także korzystnie wpłynie na Wasze zdrowie. Obecnie, coraz częściej brakuje momentów, w których można oderwać się od codziennych obowiązków i poświęcić uwagę naszym bliskim. Masaż dla par to nie tylko zabieg, ale także okazja, aby spędzić czas w intymnej atmosferze, rozmawiając na spokojnie lub ciesząc się ciszą i bliskością drugiej osoby. To sposób na odetchnięcie od codziennego zgiełku i wzmacnianie emocjonalnej więzi. Jest to także doskonały pomysł na prezent, który można podarować w formie vouchera z okazji ślubu, rocznicy, urodzin lub imienin.

Jakie są zalety masażu dla par?

 

Masowanie ciała to jedna z najlepszych metod na rozluźnienie mięśni i uwolnienie napięcia. Masaż dla par ma dodatkowo ten atut, że wykonują go dwie osoby jednocześnie, co sprawia, że partnerzy mogą doświadczyć równocześnie tego samego rodzaju relaksacji. Pozwala to poczuć większą bliskość z drugą osobą.

 

Dodatkowo, dotyk masażysty wpływa na produkcję hormonów szczęścia, takich jak oksytocyna, serotonina czy endorfiny. Masaż ma także wiele korzyści dla zdrowia. Regularne zabiegi mogą pomóc w walce z bólem pleców czy karku, poprawić krążenie krwi i usprawnić pracę układu limfatycznego. Ponadto, dzięki masażowi możliwe jest zredukowanie poziomu stresu oraz napięcia mięśniowego, co może przyczynić się do poprawy samopoczucia i jakości życia.

 

Zachęcamy Państwa do zarezerwowania masażu dla dwojga już dziś.

Mandala

PAKIET STANDARD
GRAFIKA 2 MAS 2

• Kawa, herbata lub lampka wina/ prosecco
• poczęstunek w formie przystawek owocowych oraz czekoladowych
• nastrój aromatycznych świec
• Pobyt w dwuosobowej saunie infrared (30 min.)
• masaż wykonywany przez profesjonalny zespół masażystek z wyspy Bali.

PAKIET VIP
GRAFIKA 3 MAS

• Butelka wina lub prosseco (możliwość zamówienia szampana za dodatkową opłatą)
• poczęstunek w formie przystawek owocowych oraz czekoladowych
• nastrój aromatycznych świec
• możliwość udekorowania na życzenie sali płatkami róż lub konfetti serca
• Pobyt w dwuosobowej saunie infrared ( 30 min.)
• masaż wykonywany przez profesjonalny zespół masażystek z wyspy Bali.