fb
Facebook Instagram
Lokalizacja

ul. Pola Karolińskie 2, 02-401 Warszawa, Lokal: U717

Mandala

Zabiegi

Nasza rozbudowana oferta obejmuje zarówno pojedyncze masaże relaksacyjne, specjalistyczne oraz orientalne, jak również gotowe rytuały. Wśród masaży dostępne są:

  • Zabiegi dla dwojga – wyjątkowe doświadczenie, w którym możesz uczestniczyć, że swoim partnerem lub partnerką. Doświadczając wspólnego relaksu możesz nie tylko poprawić kondycję swojej skóry i zlikwidować napięcie, lecz także spędzić wyjątkowe chwile ze swoją drugą połówką.
  • Masaże orientalne i egzotyczne – oferujemy masaże wykonane przez doświadczone specjalistki z Bali, które łączą w sobie elementy akupunktury oraz aromaterapii.
  • Masaże ajurwedyjskie – wyjątkowe zabiegi relaksacyjne wykorzystujące naturalnie aromatyzowane oleje, które pozwolą Ci skorzystać z nieznanej dotąd formy relaksu oraz odżywić i ujędrnić skórę.
  • Masaże tradycyjne i specjalistyczne – niezależnie od tego czy dużo trenujesz, czy borykasz się z obrzękami lub jesteś w ciąży, mamy dla Ciebie specjalną ofertę, która pozwoli Ci się zrelaksować, ujędrnić skórę oraz pozbyć napięcia w mięśniach.

Jeśli wciąż zastanawiasz się z jakiej formy masażu lub rodzaju zabiegu warto skorzystać, to zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą gotowych rytuałów, które pozwolą Ci wznieść się na zupełnie inną formę relaksu. Proponujemy pięć, specjalnie skomponowanych zestawów, w których możesz skorzystać z m.in. z terapii sauną, masażu gorącymi kamieniami, aromaterapii, peelingu oraz body wrappingu. Zapoznaj się z naszymi propozycjami i wznieś swój relaks na zupełnie nowy poziom. Szczególnie polecamy propozycję dla mężczyzn, w której oferujemy peeling całego ciała na bazie whisky i tytoniu.