fb
Facebook Instagram
Lokalizacja

ul. Pola Karolińskie 2, 02-401 Warszawa, Lokal: U717

Mandala

Z czego wynika duża popularność masażu tajskiego?

Współczesny tryb życia i wszechobecny pośpiech nie sprzyjają odpoczynkowi, a na zajęcia relaksacyjne masz coraz mniej czasu? Dodatkowo, doskwierają Ci bóle pleców z powodu siedzącego trybu życia? W takiej sytuacji warto skorzystać z coraz popularniejszego masażu tajskiego. Intensywne rozmasowanie ciała, w połączeniu z aromaterapią i kojącą muzyką, z pewnością pozwoli Ci się odprężyć i zlikwidować napięcia mięśni.

Masaż, który angażuje całe ciało

Masaż tajski wykształcił się na skutek wielowiekowej tradycji medycy chińskiej oraz indyjskiej ajurwedy i trafił do Polski na fali rosnącego zainteresowania kulturą azjatycką. Jest to odmiana masażu głębokiego, podczas której, osoba wykonująca masaż angażuje nie tylko swoje dłonie, lecz także łokcie, kolana i stopy. W odróżnieniu od klasycznego masażu, osoba masowana nie leży biernie na stole. Jej całe ciało jest angażowane za pomocą licznych chwytów i układane w pozycjach, tzw pasywnej jogi. W czasie masażu tajskiego można być w ubraniu.

W naszym salonie masażu orientalnego dodatkowo możesz doświadczyć kojącej muzyki i uspokajającej aromaterapii. Jeśli chcesz spróbować tej formy relaksu to zapoznaj się z ofertą masażu tajskiego w Warszawie – Ursusie i poczuj się jak na egzotycznych wakacjach.

Jakie są zalety masażu tajskiego?

Popularność masażu tajskiego wynika również z zauważalnych, niemalże od razu po wyjściu z salonu, skutków odczuwanych w ciele. Klienci zwracają uwagę na wyraźne zwiększenie elastyczności mięśni, wzrost zakresów ruchu oraz zlikwidowanie napięcia. Uważa się, że wykonanie tego masażu wspomaga prawidłowy przepływ energii w ciele, a ten pozytywnie wpływa na sprawność układu krwionośnego, limfatycznego i trawiennego. Przed skorzystaniem z masażu tajskiego warto skonsultować się z lekarzem.

Voucher

Voucher to doskonały sposób na obdarowanie bliskiej Ci osoby.

Możesz wybrać, który zabieg otrzyma osoba obdarowana lub zdecydować się na voucher podarunkowy o dowolnej kwocie. Dzięki niemu obdarowany sam zdecyduje na co ma ochotę.