fb
Facebook Instagram
Lokalizacja

ul. Pola Karolińskie 2, 02-401 Warszawa, Lokal: U717

Mandala

Masaż orientalny: odkryj tajemnice dalekowschodnich technik relaksacyjnych

Masaż orientalny zdobywa coraz większą popularność w Polsce, przyciągając tych, którzy pragną odprężyć się i zregenerować siły. Warto poznać tajemnice dalekowschodnich technik relaksacyjnych, które pomagają nie tylko w walce ze stresem, ale także przynoszą ulgę w bólach mięśniowych i poprawiają ogólną kondycję organizmu. W tym artykule przyjrzymy się trzem popularnym rodzajom masaży orientalnych oraz ich korzyściom dla zdrowia i samopoczucia.

Shiatsu – japońska sztuka uzdrawiania

Shiatsu to japońska technika masażu oparta na koncepcji równowagi energetycznej ciała. Terapeuta stosuje nacisk palcami, kciukami i dłońmi na specjalne punkty energetyczne zwane meridianami, aby przywrócić harmonię i równowagę organizmu. Masaż shiatsu jest szczególnie polecany osobom cierpiącym na bóle pleców, stawów, migreny czy problemy z układem pokarmowym. Ponadto, regularne zabiegi shiatsu mogą pomóc w redukcji stresu i poprawie ogólnego samopoczucia.

Tajski masaż – połączenie jogi i akupresury

Tajski masaż to starożytna technika lecznicza łącząca elementy jogi, akupresury i refleksologii. Masażysta używa swojego ciała, aby rozciągać i mobilizować stawy pacjenta, jednocześnie naciskając na punkty energetyczne w celu pobudzenia przepływu energii. Tajski masaż w Warszawie na Ursusie pomaga w redukcji napięcia mięśniowego, poprawie elastyczności ciała oraz przyspieszeniu regeneracji po wysiłku fizycznym. Zabieg może również przynieść ulgę osobom cierpiącym na bóle głowy, bezsenność czy problemy z układem krążenia.

Masaż bańką chińską – terapia dla ciała i umysłu

Masaż bańką chińską to technika lecznicza wywodząca się z medycyny chińskiej, polegająca na przykładaniu do skóry specjalnych baniek próżniowych. Podczas zabiegu bańki delikatnie unoszą skórę, pobudzając krążenie krwi i limfy oraz uwalniając napięcie mięśniowe. Masaż bańką chińską może przynieść ulgę w bólach pleców, stawów oraz mięśni, a także wspomóc detoksykację organizmu i poprawić funkcjonowanie układu odpornościowego. Ponadto, terapia ta wpływa korzystnie na samopoczucie psychiczne, pomagając w walce z depresją i lękiem.

Voucher

Voucher to doskonały sposób na obdarowanie bliskiej Ci osoby.

Możesz wybrać, który zabieg otrzyma osoba obdarowana lub zdecydować się na voucher podarunkowy o dowolnej kwocie. Dzięki niemu obdarowany sam zdecyduje na co ma ochotę.