fb
Facebook Instagram
Lokalizacja

ul. Pola Karolińskie 2, 02-401 Warszawa, Lokal: U717

Mandala

Jakie właściwości i działania łączy w sobie masaż balijski?

Masaż balijski to ciekawa propozycja dla osób poszukujących zabiegu relaksującego. Czym dokładnie się charakteryzuje, a także kiedy się na niego zdecydować? Zachęcamy do lektury oraz poznania szczegółowych informacji na temat takiego zabiegu.

Charakterystyka masażu balijskiego

Masaż balijski ma tę szczególną cechę, że łączy w sobie wiele metod. Jest to m.in. aromaterapia, akupresura, ajuwerda, ale także refleksoterapia. Dzięki takiemu zestawieniu ma on doskonałe, kojące działanie, które przyda się zwłaszcza po trudnym, stresującym dniu pełnym wrażeń. Zalet całej procedury jest jednak zdecydowanie więcej.

Jakie są inne korzyści masażu balijskiego?

Poza działaniem odprężającym taki masaż ma również wiele innych atutów. Jednym z nich jest łagodzenie skurczów mięśni oraz napięć w ciele, stąd też dedykowany jest on m.in. sportowcom. Dodatkowo masaż balijski dobrze wpływa na stan cery, również dzięki kosmetykom stosowanym do jego wykonania. Dzięki nim skóra staje się bowiem odżywiona, ujędrniona oraz wygląda na młodszą!

Jaki przebieg ma masaż balijski?

Cały zabieg ma ustalony przebieg, co zdecydowanie sprzyja pozytywnym odczuciom w trakcie oraz po jego ukończeniu. Ważne jest przede wszystkim miejsce, które powinno być przepełnione zapachem olejków eterycznych, a także kadzideł. W większość przypadków procedurze towarzyszy też muzyka relaksacyjna, najczęściej oczywiście orientalna, co również ma bezpośredni wpływ na ogólne wrażenia.

Uczestnicy po jego ukończeniu mogą często liczyć również na napar herbaciany, który dodatkowo pozwoli się odprężyć i zrelaksować. Ile natomiast trwa masaż? Zazwyczaj jest to 1 do 1,5 godziny, choć cała procedura przedłuża się także wskutek odpoczynku, który jest zalecany po jego przeprowadzeniu.

Jak doskonale widać, masaż baskijski ma naprawdę wiele zalet i świetnie sprawdza się jako sposób na odprężenie całego ciała. Ma jednak również funkcje prozdrowotne, które warto mieć na uwadze. Taki zabieg przeprowadzamy w naszej placówce i serdecznie zachęcamy do skorzystania z jego atutów.

Voucher

Voucher to doskonały sposób na obdarowanie bliskiej Ci osoby.

Możesz wybrać, który zabieg otrzyma osoba obdarowana lub zdecydować się na voucher podarunkowy o dowolnej kwocie. Dzięki niemu obdarowany sam zdecyduje na co ma ochotę.